Daily Leaders

Position: ALL | PG | SG | SF | PF | C | G | F | UTIL
     

PLAYERSFEB 10Feb 10 Statistics
PLAYER, TEAM POSOPPSTATUS ET  MIN  FGM/FGA  FG%  FTM/FTA  FT%  3PM  REB  AST  STL  BLK  PTS
Reggie Williams, SA SF31-29 8:18 2nd----/------/----------------
Robert Covington, Phi PF, SF36-28 9:06 2nd72/3.6670/0.000120205
Andre Roberson*, OKC SF  O----/------/----------------
Francisco Garcia, Hou SF10:30 PM----/------/----------------
Solomon Hill, Ind SF29-42 7:50 2nd----/------/----------------
Otto Porter Jr., Wsh SF, SG----/------/----------------
Luigi Datome, FA SF----/------/----------------
Hedo Turkoglu, LAC SF10-4 9:15 1st----/------/----------------
Chris Copeland, Mil SF----/------/----------------
Austin Daye, Cle SF8:00 PM----/------/----------------
Robbie Hummel, FA SF----/------/----------------
Metta World Peace, LAL SF8:00 PM----/------/----------------
James Jones, Cle SF8:00 PM----/------/----------------
Jan Vesely, FA SF----/------/----------------
Shawne Williams, Mil SF----/------/----------------
Damion James, FA SF----/------/----------------
Lance Thomas, NY SF----/------/----------------
Tony Snell, Chi SF8:00 PM----/------/----------------
Tayshaun Prince*, Min SF  O8:00 PM----/------/----------------
Toure' Murry, Wsh SF----/------/----------------
Perry Jones, Bos SF4-10 9:15 1st----/------/----------------
Glen Rice Jr., Wsh SF----/------/----------------
Victor Claver, Den SF0-4 9:32 1st----/------/----------------
John Salmons, Nor SF8:00 PM----/------/----------------
Jared Dudley, Wsh SF----/------/----------------
Luke Babbitt, Nor SF8:00 PM----/------/----------------
Quincy Acy, Sac SF28-36 9:06 2nd----/------/----------------
Mike Miller, Den SF0-4 9:32 1st----/------/----------------
Kentavious Caldwell-Pope*, Det SG, SF  O4-0 9:32 1st----/------/----------------
Jae Crowder, Bos SF4-10 9:15 1st20/1.0000/0.000000010
Will Barton, Den SG, SF0-4 9:32 1st----/------/----------------
Darius Miller, Nor SF8:00 PM----/------/----------------
Alonzo Gee, Nor SF8:00 PM----/------/----------------
Travis Outlaw, FA SF----/------/----------------
Brandon Davies, Bkn SF2-2 9:44 1st----/------/----------------
Shawn Marion, Cle SF8:00 PM----/------/----------------
Jonas Jerebko, Bos SF4-10 9:15 1st----/------/----------------
Hollis Thompson, Phi SF36-28 9:06 2nd72/6.3330/0.000060004
Shabazz Muhammad, Min SF8:00 PM----/------/----------------
Iman Shumpert, Cle SG, SF8:00 PM----/------/----------------
Luc Richard Mbah a Moute, LAC SF10-4 9:15 1st20/1.0000/0.000001000
Chris Singleton, FA SF----/------/----------------
Danny Green, SA SG, SF31-29 8:18 2nd80/1.0002/21.000010002
Quincy Miller, Bkn SF2-2 9:44 1st----/------/----------------
Dorell Wright, Por SF10:30 PM----/------/----------------
Wesley Johnson, LAC SF, SG10-4 9:15 1st00/0.0000/0.000000000
Jeremy Evans, Dal SF----/------/----------------
Chase Budinger, Ind SF29-42 7:50 2nd----/------/----------------
Gerald Wallace, Bos SF, PF4-10 9:15 1st----/------/----------------
Cartier Martin, Det SF4-0 9:32 1st----/------/----------------