Daily Leaders

Position: ALL | PG | SG | SF | PF | C | G | F | UTIL
     

PLAYERSMAR 2Mar 2 Statistics
PLAYER, TEAM POSOPPSTATUS ET  MIN  FGM/FGA  FG%  FTM/FTA  FT%  3PM  REB  AST  STL  BLK  PTS
Solomon Jones, FA C----/------/----------------
Dexter Pittman, FA C----/------/----------------
Henry Sims, Phi C46-52 1:10 2nd143/6.5000/0.000022006
Ronny Turiaf, Min C, PF8:00 PM----/------/----------------
Andre Drummond, Det C, PF----/------/----------------
DeAndre Jordan, LAC C8:00 PM00/0.0000/0.000000000
Earl Barron, Pho C18-15 2:59 1st----/------/----------------
Brendan Haywood, Cle C----/------/----------------
Dwight Howard*, Hou C, PF  O----/------/----------------
Andrew Bogut, GS C16-24 1:57 1st85/7.7140/0.0000400110
Bismack Biyombo, Cha C----/------/----------------
Aaron Gray, FA C----/------/----------------
Festus Ezeli, GS C16-24 1:57 1st----/------/----------------
John Henson, Mil PF, C----/------/----------------
Kosta Koufos, Mem PF, C----/------/----------------
Omer Asik, Nor C8:30 PM----/------/----------------
Emeka Okafor, FA C----/------/----------------
Aron Baynes, SA PF, C----/------/----------------
JaVale McGee, Phi C46-52 1:10 2nd----/------/----------------
Cole Aldrich, NY C----/------/----------------
Hasheem Thabeet, FA C----/------/----------------
Joel Anthony, Det C----/------/----------------
Ian Mahinmi, Ind C----/------/----------------
Tristan Thompson, Cle PF, C----/------/----------------
Bernard James, Dal C8:30 PM----/------/----------------
Kendrick Perkins, Cle C----/------/----------------
Brandan Wright, Pho PF, C18-15 2:59 1st----/------/----------------
Ed Davis, LAL PF, C----/------/----------------
Larry Sanders*, Mil C, PF  O----/------/----------------
Chris Johnson, FA C----/------/----------------
Greg Smith, Dal C8:30 PM----/------/----------------
Chuck Hayes, Tor PF, C52-46 1:10 2nd----/------/----------------
Donatas Motiejunas, Hou PF, C----/------/----------------
DeJuan Blair, Wsh C, PF----/------/----------------
Robert Sacre, LAL C----/------/----------------
Al Horford, Atl C, PF  DTD----/------/----------------
Marcin Gortat, Wsh C----/------/----------------
Jordan Hill, LAL PF, C----/------/----------------
Jeremy Tyler, FA C----/------/----------------
Kyle O'Quinn, Orl PF, C----/------/----------------
Chris Andersen, Mia C  DTD15-18 2:59 1st----/------/----------------
J.J. Hickson, Den PF, C----/------/----------------
Nikola Vucevic, Orl C, PF----/------/----------------
Andray Blatche, FA PF, C----/------/----------------
Derrick Favors, Uta PF, C----/------/----------------
Greg Monroe, Det PF, C----/------/----------------
Samuel Dalembert, NY C----/------/----------------
Kevin Seraphin, Wsh C----/------/----------------
Tyson Chandler*, Dal C  O8:30 PM----/------/----------------
Jason Thompson, Sac PF, C----/------/----------------