Daily Leaders

Position: All Skaters | F | D | G
     

PLAYERSAPR 1Apr 1 Skating
PLAYER, TEAM POSOPPSTATUS ET    G    A  +/-  PIM  PPP ATOI  SOG
Daniel Sedin, Van LW--------------
Henrik Sedin, Van C--------------
Teemu Selanne, Ana RW4-1 2nd Int --------------
Ryan Smyth, Edm LW1-4 2nd Int --------------
Martin St. Louis, NYR RW, C--------------
Marco Sturm, Fla LW--------------
Petr Sykora, NJ RW--------------
Alex Tanguay, Col LW0-0 15:48 2nd000007:100
Joe Thornton, SJ C0-0 15:48 2nd000007:220
Ray Whitney, Dal LW--------------
Justin Williams, LA RW--------------
Jason Williams, Edm RW1-4 2nd Int --------------
Dainius Zubrus, NJ C--------------
Mark Bell, Ana LW4-1 2nd Int --------------
Jason Chimera, Wsh LW--------------
Shawn Horcoff, Dal C--------------
Toby Petersen, Dal C--------------
Mikael Samuelsson, Det RW--------------
Alexei Ponikarovsky, NJ LW--------------
Darcy Hordichuk, Edm LW1-4 2nd Int --------------
Pascal Dupuis*, Pit RW, LW  IRL 1-4--------------
Dany Heatley, Ana RW, LW4-1 2nd Int --------------
Jason Spezza, Dal C--------------
Erik Cole, Det RW  DTD--------------
Chris Neil*, Ott RW  IR--------------
Martin Erat, Ari RW, LW--------------
Niklas Hagman, Ana LW4-1 2nd Int --------------
Pavel Datsyuk, Det C  DTD--------------
Richard Park, Pit RWL 1-4--------------
Radim Vrbata, Van RW--------------
Raffi Torres*, SJ LW  IR0-0 15:48 2nd--------------
Brian Gionta, Buf RWW 4-30200123:032
Tom Kostopoulos, Pit RWL 1-4--------------
Stephen Weiss, Det C--------------
Trent Hunter, LA RW--------------
Derek MacKenzie, Fla C--------------
Adam Hall, Phi RWW 4-1--------------
Paul Gaustad, Nsh C  DTD--------------
Tim Jackman*, Ana RW  IR4-1 2nd Int --------------
Mike Cammalleri, NJ LW--------------
Jason Pominville, Min RW--------------
Matthew Lombardi, NYR LW--------------
Colby Armstrong, Mon RW--------------
Jarret Stoll, LA C  DTD--------------
Matt Ellis, Buf LWW 4-3111008:141
Rick Nash, NYR LW, RW--------------
Jerred Smithson, Tor CL 3-4--------------
Jeff Taffe, Wsh LW--------------
Ben Eager, Edm LW1-4 2nd Int --------------
Daniel Paille, Bos LW--------------