Daily Leaders

Position: All Skaters | F | D | G
     

PLAYERSMAR 29Mar 29 Skating
PLAYER, TEAM POSOPPSTATUS ET    G    A  +/-  PIM  PPP ATOI  SOG
Radek Martinek, NYI D5-4 2nd Int --------------
Jeff Taffe, Wsh LWW 5-2--------------
Keith Aucoin, StL RW--------------
Brendan Bell, Ana D7:00 PM--------------
Antti Miettinen, Wpg RW7:30 PM--------------
Joakim Lindstrom, Tor C--------------
D.J. King, Wsh LWW 5-2--------------
Colin Stuart, Van LW--------------
Raitis Ivanans, Cgy LW4-1 2nd Int --------------
Bill Thomas, Fla RW2-0 2nd Int --------------
Peter Harrold, NJ D7:00 PM--------------
Chris Conner, Wsh RWW 5-2--------------
Brett Sterling, StL LW--------------
Ty Wishart, Ott D0-2 2nd Int --------------
Evan Brophey, Col C--------------
Milan Kytnar, Edm C--------------
Trent Whitfield, Bos C1-1 2nd Int --------------
Francis Wathier, Tor LW--------------
Trevor Gillies, Cgy LW4-1 2nd Int --------------
Mark Mancari, StL RW--------------
Adam Cracknell, Cls RW--------------
Brett Carson, Cgy D4-1 2nd Int --------------
Bobby Sanguinetti, Van D--------------
Aaron Gagnon, Wpg C7:30 PM--------------
Andrew Joudrey, Cls C--------------
Jan Mursak, Det LW4-5 2nd Int --------------
Kyle Wilson, Nsh C1-4 2nd Int --------------
Colin McDonald, NYI RW5-4 2nd Int --------------
Bryan Rodney, Nsh D1-4 2nd Int --------------
Taylor Chorney, Pit D7:30 PM--------------
Ben Smith, SJ RW7:30 PM000000:000
Cody Goloubef, Cls D--------------
Vladimir Zharkov, NJ RW7:00 PM--------------
Stephen Gionta, NJ RW7:00 PM--------------
Jon Matsumoto, Fla C2-0 2nd Int --------------
Paul Postma*, Wpg D  O7:30 PM--------------
Patrice Cormier, Wpg C7:30 PM--------------
Mike Hoffman, Ott LW0-2 2nd Int 000009:372
Zach Boychuk, Car C1-1 2nd Int --------------
Nolan Yonkman, Cgy D4-1 2nd Int --------------
Steven Zalewski, NJ C7:00 PM--------------
Tyson Barrie, Col D--------------
Chad Rau, Min C--------------
Philippe Cornet, Wsh LWW 5-2--------------
Colby Robak, Ana D7:00 PM--------------
Jeremy Morin, Cls LW--------------
Max Sauve, Ana C7:00 PM--------------
Calvin de Haan, NYI D5-4 2nd Int --------------
Matt Watkins, Wsh RWW 5-2--------------
Greg Nemisz, Car C1-1 2nd Int --------------