Daily Leaders

Position: All Skaters | F | D | G
     

PLAYERSMAR 6Mar 6 Skating
PLAYER, TEAM POSOPPSTATUS ET    G    A  +/-  PIM  PPP ATOI  SOG
Mark Bell, Ana LW0-4 15:34 3rd--------------
Colin Stuart, Van LW--------------
Raitis Ivanans, Cgy LWW 5-2--------------
Ty Wishart, Ott DW 3-2--------------
Evan Brophey, Col C--------------
Francis Wathier, Tor LW--------------
Alex Plante, Edm DL 1-2--------------
Bryan Rodney, Nsh D--------------
Cody Goloubef, Cls DW 3-20120011:100
Mark Fraser, NJ DL 2-30000016:301
Vladimir Zharkov, NJ RWL 2-3--------------
Jon Matsumoto, Fla C--------------
Steve MacIntyre, Ana D0-4 15:34 3rd--------------
Mike Hoffman, Ott LWW 3-20100019:045
Joel Rechlicz, Min RWW 3-1--------------
Nolan Yonkman, Cgy DW 5-2--------------
Tyler Cuma, Min DW 3-1--------------
Victor Oreskovich, Van RW--------------
Philippe Cornet, Wsh LW--------------
Max Sauve, Ana C0-4 15:34 3rd--------------
Matt Watkins, Wsh RW--------------
Scott Glennie, Dal RW--------------
Carl Sneep, Dal D--------------
Ryan Thang, Nsh LW--------------
Kris Foucault, Min LWW 3-1--------------
Bracken Kearns, Bos C--------------
Matt Bartkowski, Bos D--------------
Kris Fredheim, Min DW 3-1--------------
Andre Petersson, Ott LWW 3-2--------------
D.J. King, Wsh LW--------------
Zack Stortini, Phi RW--------------
Milan Kytnar, Edm CL 1-2--------------
Trent Whitfield, Bos C--------------
Mark Cullen, Fla C--------------
Alex Bolduc, Ari C--------------
Trevor Gillies, Cgy LWW 5-2--------------
Adam Cracknell, Cls RWW 3-2--------------
Brett Carson, Cgy DW 5-2--------------
Andrew Joudrey, Cls CW 3-2--------------
Patrick Maroon, Ana LW0-4 15:34 3rd00-1008:120
Ryan Hamilton, Edm LWL 1-20000011:190
Colby Robak, Ana D0-4 15:34 3rd--------------
Joe Finley, Mon D--------------
Peter Holland, Tor C--------------
Chris Vande Velde, Phi C--------------
Jordie Benn, Dal D--------------
Gabriel Dumont, Mon C--------------
Greg Rallo, Fla C--------------
Matt Fraser, Edm LWL 1-20000011:013
Cade Fairchild, StL D--------------